Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. iade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 25 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

İade edilen ürünün kullanılmamış, işlem görmemiş ve hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Nasıl Değişim Yapabilirim?

İnternet Mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası ile birlikte göndermeniz durumunda değişimi yapılmaktadır.

Nasıl İade Yapabilirim?

  1. www.eyedekparca.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünleri, 14 gün içinde iade edebilirsiniz (Elektronik ve kullanılmış ürünler hariç). Bunun için;

İade Adresimiz:

ACT YEDEK PARÇA OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ

Soğanlık Yeni Mah. Tepealtı Sok. İnal Apt. 10/A Kartal / İSTANBUL